XIII GUITAR ART FESTIVAL
BELGRADO, SERBIA 16-21 MARZO 2012


http://www.gaf.rs/

Nikita Koshkin Rusija (majstorske radionice, žiri)
Eduardo Isaac Argentina (koncert, majstorske radionice)
Carlo Marchione Italija (koncert, majstorske radionice)
Costas Cotsiolis Grčka (majstorske radionice, žiri)
Aniello Desiderio Italija (majstorske radionice)
Zoran Dukić Hrvatska (majstorske radionice)
Ricardo Gallén Španija (koncert, majstorske radionice)
Edin Karamazov Hrvatska (žiri)
Stephen Goss Velika Britanija (majstorske radionice, žiri)
Yamandu Costa Brazil (koncert)
Kings of Strings
Tommy Emmanuel Australija (koncert, majstorske radionice)
Stochelo Rosenberg Holandija (koncert, majstorske radionice)
Vlatko Stefanovski Makedonija (koncert, majstorske radionice)
Antonio Chainho band Portugal / Indija (koncert)
Petar Janković Ensemble SAD (koncert, majstorske radionice)
Duo Perroy – Jouve
Judicaël Perroy Francuska (koncert, majstorske radionice)
Jérémy Jouve Francuska (koncert, majstorske radionice)
Vladimir Tošić Srbija (koncert)
Vera Ogrizović Srbija (koncert)
Tatjana Kukoč Srbija (koncert)
Timo Korhonen Finska (koncert, majstorske radionice)
Amicus Trio
Miloš Janjić Srbija (koncert)
Ognjen Grčak Srbija (koncert)
Slobodan Milivojević Srbija (koncert)
Tengyue Zhang Kina (koncert)
Ivan Andonov Bugarska (žiri)
Maribor International
Orchestra Slovenija (koncert)
Thomas Offermann Nemačka (majstorske radionice, žiri)
Guy Traviss Velika Britanija (žiri)
Roberto Fabbri Italija (majstorske radionice, žiri)
Vojislav Ivanović Srbija (majstorske radionice, žiri)
Srđan Tošić Srbija (majstorske radionice, žiri)
Amira Medunjanin Bosna i Hercegovina (koncert)
Boško Jović Bosna i Hercegovina (koncert)
Giorgos Georgopoulos Grčka (koncert)
Kemo Soundioulou Cissoko Senegal (koncert)
Darko Karajić Srbija (žiri)
Aleksandar Hadži-Đorđević Srbija (majstorske radionice, žiri)
Zoran Krajišnik Srbija (majstorske radionice, žiri)
Zoran Anić Srbija (žiri)
Vesna Petković Srbija (majstorske radionice, žiri)
Nenad Kondić Srbija (žiri)
Boris Đujić Srbija (žiri)
Srđan Bulatović Crna Gora (žiri)
Mladen Ničić Srbija (žiri)
Ivana Ziherl Slovenija (žiri)
Marko Topcii Ukrajina (koncert, žiri)



CONCERT PROGRAM:
PETAK, 16. MART
Atrijum Narodnog muzeja
20:00 SVEČANO OTVARANJE FESTIVALA
20:15 MARKO TOPCII
20:45 CARLO MARCHIONE
SUBOTA, 17. MART
Sava centar
20:00 KINGS OF STRINGS:
VLATKO STEFANOVSKI,
TOMMY EMMANUEL & STOCHELO ROSENBERG
NEDELJA, 18. MART
Zadužbina Ilije M. Kolarca
20:00 DUO PERROY – JOUVE, TIMO KORHONEN
21:30 RICARDO GALLÉN &
MARIBOR INTERNATIONAL ORCHESTRA
PONEDELJAK, 19. MART
Zadužbina Ilije M. Kolarca
20:00 TENGYUE ZHANG
AUTORSKO VEČE VLADIMIRA TOŠIĆA:
VERA OGRIZOVIĆ & TATJANA KUKOČ
21:30 YAMANDU COSTA
UTORAK, 20. MART
Zadužbina Ilije M. Kolarca
20:00 AMICUS TRIO, EDUARDO ISSAC
21:30 VEČE TRADICIONALNE MUZIKE:
GIORGOS GEORGOPOULOS
AMIRA MEDUNJANIN & BOŠKO JOVIĆ
KEMO SOUNDIOULOU CISSOKO
SREDA, 21. MART
Zadužbina Ilije M. Kolarca
19:30 SVEČANO ZATVARANJE I DODELA NAGRADA
20:00 PETAR JANKOVIĆ ENSEMBLE
21:30 ANTONIO CHAINHO BAND
(LISGOA PROJECT – FADO MEETS INDIAN MUSIC)

http://www.gaf.rs/download/fly2012_srb.pdf